سه شنبه 1 مهر سال 1399 Tue, 22 Sep 2020 00:12:54 GMT

رهبر معظم انقلاب در ارتباط تصویری با مراسم تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس:

دفاع مقدس، یکی از عقلانی‌ترین حرکات ملت ایران بود/ امنیت کشور به برکت دفاع مقدس است که نشان داد هر تجاوزی پاسخ کوبنده می‌گیرد

این واقعیت، نتیجه رهبری و فرماندهی شگفت‌انگیز امام خمینی، حضور همه‌جانبه قشرهای مختلف مردم و اقدامات و ابتکارات عقلایی مدافعان اسلام و انقلاب در این حماسه تاریخی بود که باید مراقب تلاش دشمنان در تحریف واقعیات این قطعه از هویت برجسته ایرانیان باشیم.

1399/06/31

گزارشی از نگارش تا اجرای یک سند راهبردی قرآنی؛

اجرایی‌سازی سند قرآن و فضای مجازی شاید پس از ۱۴۰۰

تدوین سند راهبردی تنها اولین قدم است و آنچه اهمیت دارد سرعت و نحوه اجرای آن است. تدوین و تصویب سند قرآن و فضای مجازی طی دهه اخیر با فراز و فرودهایی همراه بوده، اما هنوز خبری از اجرای آن نیست. حال چه زمانی را بهتر از وضعیت فعلی و شیوع کرونا برای اجرای آن می‌توان متصور بود؟

1399/06/30

اخبار پایگاه

بررسی سازش ننگین در سیزدهمین نشست مجمع جهانی بیداری اسلامی

سیزدهمین نشست فوق‌العاده مجمع جهانی بیداری اسلامی با محوریت اقدام نادرست سران امارات و بحرین در توافق ننگین با رژیم صهیونیستی، تا دقایقی دیگر از طریق ارتباط تصویری با صاحب نظران حدود ۵۰ کشور اسلامی در تهران در حال برگزاری است.
1399/06/26
سردار کارگر مطرح کرد:

دیدار مجازی امام خامنه‌ای با یک میلیون رزمنده پیشکسوت

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با تقدیر از پیشگامی صدا و سیما در انعکاس برنامه‌های مربوط به دفاع مقدس گفت: اصل همه مراسم‌های گرامی‌داشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، در روز ۳۱ شهریور یعنی روز اول هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود که ارت
1399/06/25

چگونگی ایجاد تحول در بینش مردم توسط امام سجاد(ع)

"سخنان امام سجاد(ع) در مجلس یزید، بیانگر شجاعت اهل‌بیت عصمت و طهارت(ع) بود، یکی از حساس‌ترین سخنان امام سجاد(ع) که تحولی عظیم در بینش مردم نسبت به امویان ایجاد کرد و معادلات یزید را بر هم زد و خط‌مشی او را نسبت به اهل‌بیت(ع) کاملاً تغییر دا
1399/06/24

ساخت بزرگ‌ترین گنبد جهان تشیع، پس از انفجار/ سامراء هنوز بوی غربت می‌دهد

حرم امامین عسکریین (ع) چند بار توسط تروریست‌ها تخریب شد که در نخستین بار این حرم ۲۳ محرم ۱۴۲۷ با هدف ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی توسط تکفیری‌ها تخریب شد. با این وجود شیعه و سنی برای بازسازی این حرم دست به کار شدند.
1399/06/22
رئیس‌جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا بیان کرد:

امسال مراسم راهپیمایی اربعین نداریم

حجت‌الاسلام و المسلمین روحانی رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از سوی مردم و به ویژه دانش‌آموزان و دانشجویان را خاری در چشم دشمنان دانست و گفت: خانواده‌ها به بوق‌های تبلیغاتی و عصبانیت دشمنان از بازگشایی مراکز آموزشی در کشور توجه نکنند.
1399/06/22
آیت الله حسینی بوشهری با محکوم نمودن اقدام روزنامه فرانسوی:

جسارت به ساحت مقدس پیامبر اسلام(ص) نتیجه بی هویتی زیر چتر آزادی است

دبیر شورای عالی حوزه های علمیه گفت: در روزنامه فرانسوی تحت عنوان آزادی بیان به نبی مکرم اسلام صلی الله علیه و آله جسارت می کنند نتیجه همین بی هویتی است که زیر چتر آزادی بیان چنین اقدامات خبیثانه ای انجام می دهند.
1399/06/21

ایران اسلامی در خشم اهانت به پیامبر اکرم (ص) و هتک حرمت قرآن / طنین "لبیک یا رسول الله(ص)" در ماه خون و قیام + تصاویر

مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ‌انزجار خود را از غرب و سران کشورهای استکباری اعلام و ‌اهانت نشریه فرانسوی به پیامبر اسلام(ص) را محکوم کردند.
1399/06/20
به دو صورت حضوری و مجازی؛

زمان برپایی مسابقات کشوری و بین‌المللی قرآن اعلام شد

رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به برگزاری مسابقات کشوری و بین‌المللی قرآن کریم در سال ۹۹ گفت: مسابقات کشوری به صورت حضوری و مسابقات بین‌المللی نیز به صورت‌ مجازی برگزار می‌شود.
1399/06/20
ارشیو
نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین