یکشنبه 31 تیر سال 1403 Sun, 21 Jul 2024 07:58:24 GMT
کد خبر : 78460       تاریخ : 1403/01/30 22:43:1
امام موسی صدر و سیدحسن نصرالله مایه افتخار جهان اسلام‌اند
آیت الله حسینی بوشهری در دیدار نایب رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان:

امام موسی صدر و سیدحسن نصرالله مایه افتخار جهان اسلام‌اند

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به نقش مثبت مرحوم امام موسی صدر در رشد و ارتقاء شیعیان و سیدحسن نصرالله در یکپارچه نگاه داشتن لبنان گفت: این عزیزان مایه افتخار جهان اسلام و شیعیان هستند.

به گزارش مبشرین، آیت الله سیدهاشم حسینی بوشهری در دیدار نایب رئیس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان، ضمن ابراز خرسندی از پاسخ نظامی به تجاوزات رژیم صهیونیستی ابراز داشت: این ایام، ایام پیروزی امت اسلامی بر رژیم صهیونیستی است.

وی با اشاره به نقش مثبت مرحوم امام موسی صدر در رشد و ارتقاء شیعیان و سیدحسن نصرالله در یکپارچه نگاه داشتن لبنان اظهار داشت: این عزیزان مایه افتخار جهان اسلام و شیعیان هستند.

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن تمجید از همراهی مقاومت لبنان با مردم مظلوم فلسطین بیان داشت: وجود این عزیزان که دست از مقاومت بر نمی‌دارند مایه افتخار همه ماست.

وی افزود: ملت ایران حقیقتاً کنار مردم لبنان بوده و در شادی شما شاد، و در حُزن شما غمگین هستند.

 

تعامل شیعیان لبنان با سایر طوایف، مثال زدنی است

نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری با اشاره به خدمت رسانی شیعیان لبنان به سایر طوایف در هنگام مشکلات خاطر نشان کرد: در حالی که لبنان از طوایف مختلف تشکیل شده است، نقش و نوع تعامل شیعیان با دیگر طوایف از جمله اهل سنت و مسیحیان، نقش مثال زدنی است.

وی تأکید کرد: همدلی مقاومت در برابر رژیم کینه توز صهیونیستی مایه مباحات است و امیدواریم این همبستگی تا آخر ادامه پیدا کند.

شیخ علی الخطیب، نایب رئیس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان هم از تدبیر جمهوری اسلامی ایران به ویژه رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی) در مواجهه با تجاوز رژیم صهیونیستی تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام

امام موسی صدر و سیدحسن نصرالله مایه افتخار جهان اسلام‌اند

 

امام موسی صدر و سیدحسن نصرالله مایه افتخار جهان اسلام‌اند


 

 


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=78460

نظـــرات شمـــا


سال 1402سال 1402