چهارشنبه 2 اسفند سال 1402 Wed, 21 Feb 2024 11:43:36 GMT
کد خبر : 78393       تاریخ : 1401/10/21 08:39:08
تجمع طلاب و روحانیون بوشهر در محکومیت روزنامه هتاک فرانسوی برگزار می‌شود

تجمع طلاب و روحانیون بوشهر در محکومیت روزنامه هتاک فرانسوی برگزار می‌شود

نماینده امور سیاسی اجتماعی حوزه علمیه استان بوشهر از برگزاری تجمع طلاب و روحانیون بوشهر در محکومیت روزنامه هتاک فرانسوی خبر داد.

به گزارش مبشرین، حجت الاسلام حامد بردستانی نماینده امور سیاسی اجتماعی حوزه علمیه استان بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری حوزه از بوشهر گفت: اجتماع اعتراضی طلاب و روحانیون خواهر و برادر و امت حزب الله در پی هتک حرمت روزنامه هتاک فرانسوی شارلی ابدو به مقام عظمای ولایت و مرجعیت برگزار می شود.

وی ادامه داد: این اجتماع با حضور نماینده ولی فقیه در استان بوشهر روز چهارشنبه ۲۱ دی ماه ساعت ۸ صبح در مدرسه علمیه امام خمینی(ره) بوشهر برگزار می شود.

نماینده امور سیاسی اجتماعی حوزه علمیه استان بوشهر گفت: ما طلاب و روحانیون نسبت به هتاکی دشمنان قسم خورده اسلام و مرجعیت و ولایت بی تفاوت نخواهیم بود، کما اینکه در حوادث مختلف همچون ۹ دی و ۱۳ دی در میدان بوده ایم در این مورد نیز اعلام حمایت خود را از دین مبین اسلام و مقام عظمای ولایت و مرجعیت اعلام خواهیم کرد.

حجت الاسلام بردستانی گفت: همانگونه که طلاب در میدان های دفاع مقدس بالاترین آمار شهدا را داشتند ما نیز برای جانفشانی اعلام آمادگی می کنیم.

 


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=78393

نظـــرات شمـــا


سال 1402سال 1402