دوشنبه 31 شهریور سال 1399 Mon, 21 Sep 2020 23:22:49 GMT
کد خبر : 54051       تاریخ : 1399/05/11 1
اولین دغدغه نمایندگان مجلس رفع مشکل اشتغال جوانان باشد
مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر:

اولین دغدغه نمایندگان مجلس رفع مشکل اشتغال جوانان باشد

مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر از مواضع شفاف و انقلابی و روحیه مطالبه‌گری نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی تقدیر کرد و گفت: اولین دغدغه نمایندگان بوشهر در مجلس رفع مشکل اشتغال جوانان باشد.

به گزارش مبشرین به نقل از حوزه، حجت‌الاسلام علی اکبر اسماعیلی، در نشست با نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از مواضع شفاف و انقلابی این نماینده مجلس اظهارداشت: مواضع مردمی و انقلابی مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی ستودنی است.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر، رفع مشکل اشتغال در سطح استان را یک ضرورت دانست و ادامه داد: استان بوشهر با این همه منابع رو زمینی و زیر زمینی نباید مشکل اشتغال داشته باشد.

ابراهیم رضایی نیز در این نشست اظهار داشت: حوزه‌های علمیه از نهادهای انقلابی، تأثیرگذار و بسیار مهم در ایران اسلامی هستند.

نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیشگامی حوزه علمیه در بیان مطالبات مردم و پیگیری این مسائل افزود: ارتباط و تعامل حوزه علمیه خواهران با بدنه مردم در ایجاد امید و نشاط در جامعه بسیار تأثیر گذار است و باعث ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی خواهد شد.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از تلاش حوزه علمیه خواهران استان در عرصه فعالیت‌های جهادی تاکید کرد: خدمت به مردم ویژگی حوزه انقلابی است که حوزه علمیه خواهران استان بوشهر آن را دارا است.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=54051

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین