یکشنبه 31 تیر سال 1403 Sun, 21 Jul 2024 08:35:21 GMT
کد خبر : 78458       تاریخ : 1403/01/30 22:24
اقبال جامعه بانوان استان بوشهر به حوزه‌های علمیه خواهران
مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر مطرح کرد:

اقبال جامعه بانوان استان بوشهر به حوزه‌های علمیه خواهران

مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر با یادآوری فرارسیدن فصل پذیرش و ثبت نام حوزه علمیه خواهران استان بوشهر، گفت: اقبال خوبی را از سمت جامعه بانوان استان به حوزه های علمیه خواهران استان شاهد هستیم.

به گزارش مبشرین، اجلاسیه مدیران مدارس علمیه خواهران استان بوشهر در سالن جلسات حوزه علمیه خواهران استان بوشهر برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر در این اجلاس با یادآوری فرارسیدن فصل پذیرش و ثبت نام حوزه علمیه خواهران استان بوشهر، خاطرنشان کرد: اقبال خوبی را از سمت جامعه بانوان استان به حوزه های علمیه خواهران استان شاهد هستیم.

وی با تأکید بر نقش بی بدیل حوزه های علمیه در جامعه، افزود: توجه به حوزه های علمیه و تحصیل در آن یک راهبرد تاریخی است و اهتمام به آن قطعا در آینده کشور تأثیر بسزایی دارد.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر با برشمردن افتخارات حوزه علمیه خواهران در استان بوشهر، گفت: نقش آفرینی حوزه علمیه خواهران استان در عرصه های علمی، اجتماعی و فرهنگی ستودنی است و نقش حوزه بانوان استان را در مسائل مختلف به وضوح شاهد هستیم.

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی در بخش دیگری از سخنان خود با تقدیر از عملیات مقتدرانه سپاه، این عملیات را محیرالعقول دانست و افزود: برتری نبوغ جوانان مومن و انقلابی و سپاه قدرتمند مان را به جهانیان نشان دادیم.

 


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=78458

نظـــرات شمـــا


سال 1402سال 1402