یکشنبه 31 تیر سال 1403 Sun, 21 Jul 2024 08:39:08 GMT
کد خبر : 78383       تاریخ : 1401/10/07 12:12
امام جماعت مسجد امام صادق(ع) جزیره شیف معرفی شد

امام جماعت مسجد امام صادق(ع) جزیره شیف معرفی شد

با حضور مسئولین استانی و شهرستانی بوشهر، حجت الاسلام جاسم کیمیایی به عنوان امام جماعت مسجد امام جعفر صادق(ع) شیف معرفی شد.

به گزارش مبشرین، عصر امروز آیین معارفه حجت‌الاسلام جاسم کیمیایی امام جماعت مسجد امام جعفر صادق(ع) جزیره شیف با حضور مسئولین استانی و شهرستانی بوشهر برگزار شد.

حجت‌الاسلام محمد قادری مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر، در مراسم معارفه امام جماعت مسجد امام جعفر صادق(ع) جزیره شیف، به اهمیت نماز جماعت اشاره کرد و اظهار داشت: با اقامه جماعت توسط امام، تشکل و نهضت شکل می‌گیرد و بعد از آن می‌توان انتظار منشأ خیرات و برکات را داشت.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر به متن حکم انتصاب حجت الاسلام کیمیایی اشاره کرد و افزود: در حکم انتصاب حجت‌الاسلام کیمیایی به عنوان امام جماعت، بر روی وظایف اجتماعی تأکید بسیار شده است.

وی با بیان اینکه انتقال معارف و حضور اجتماعی از ویژگی‌های اجتماعی امام جماعت است، گفت: احصاء و گردآوری نظام مسائل جزیره شیف، مأموریت ویژه‌ای است که باید با همکاری شورای اسلامی و هیئت امنای مسجد امام جعفر صادق(ع) جزیره شیف و ائمه جماعات سایر مساجد برنامه‌ریزی شود تا شاهد اقدامات قابل توجهی برای از بین رفتن آسیب‌های اجتماعی باشیم.

 


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=78383

نظـــرات شمـــا


سال 1402سال 1402