یکشنبه 31 تیر سال 1403 Sun, 21 Jul 2024 09:20:09 GMT
کد خبر : 78375       تاریخ : 1401/09/16 10:06:59
دوره توانمندسازی مدیران اتحادیه‌ها و مؤسسات قرآنی برگزار می‌شود

دوره توانمندسازی مدیران اتحادیه‌ها و مؤسسات قرآنی برگزار می‌شود

دوره توانمندسازی مدیران در حوزه تبلیغ و ترویج ویژه تمام مدیران اتحادیه‌های استانی و مدیران مؤسسات و تشکل‌های قرآن عترت سراسر کشور به صورت غیر حضوری از سوی اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت و با همکاری سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور برگزار می‌شود.

 

به گزارش مبشرین به نقل از ایکنا، دوره توانمندسازی مدیران در حوزه تبلیغ و ترویج ویژه تمام مدیران اتحادیه‌های استانی و مدیران مؤسسات و تشکل‌های قرآن عترت سراسر کشور با مشارکت اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت و سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور وابسته به جهاددانشگاهی برگزار می‌شود.

آشنایی با مفاهیم و سواد رسانه، جنگ رسانه‌ای/ جنگ شناختی، فرزندپروری در عصر رسانه، آشنایی با یادگیری الکترونیکی، اصول تدریس مجازی، یادگیری الکترونیکی چیست؟، آشنایی با سامانه‌های مدیریت یادگیری، معرفی تولید محتوا و مراحل آن، نرم‌افزارهای تولید محتوای آموزشی، ارزشیابی آموزشی در آموزش مجازی و رویکرد ارزشیابی برنامه مبتنی بر هدف مهم‌ترین سرفصل‌های این دوره آموزشی است.

شناخت ظرفیت‌های بالفعل و بالقوه در فضای مجازی، آشنایی با تهدیدات و فرصت‌های موجود در فضای مجازی، ارتقای سطح مهارت‌های عمومی و تخصصی مدیران در حوزه‌های تبلیغ ترویج و رسانه، بهبود و ارتقای سطح آثار و محصولات چندرسانه‌ای مؤسسات قرآنی، ایجاد شبکه فعالان حوزه فضای مجازی و رسانه‌ای مؤسسات قرآنی از مهم‌ترین اهداف برگزاری دوره توانمندسازی مدیران در حوزه تبلیغ و ترویج مدیران اتحادیه‌های استانی و مدیران مؤسسات و تشکل‌های قرآن عترت سراسر کشور است.

این دوره به صورت آفلاین و از طریق سامانه آموزش مجازی جهاددانشگاهی برگزار می‌شود.

افراد واجد شرایط می‌توانند از طریق نشانی https://qurani.jdereg.ir/home/ShowCart ثبت‌نام و وجه تعیین شده با تخفیف (رمزواره تخفیف XOSEHQ) را به حساب مرکز آموزش جهاددانشگاهی واریز کنند.

شهریه دوره توانمندسازی مدیران در حوزه تبلیغ و ترویج برای ثبت‌نام آزاد ۵۰۰ هزار تومان است، که جهت مدیران مؤسسات با معرفی‌نامه اتحادیه استانی و تخفیف ۹۰ درصد و صرفاً پرداخت ۵۰ هزار تومان ارائه می‌شود. این مبلغ برای ثبت‌نام، خدمات فنی، برگزاری آزمون و صدور مدرک است و ۵۰ درصد حق ثبت‌نام پس از وصول جهت امور ستادی استان‌ها به اتحادیه استان واگذار خواهد شد.

یادآور می‌شود، مهلت ثبت‌نام در این دوره، تا ۲۰ آذرماه ادامه خواهد داشت.

 


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=78375

نظـــرات شمـــا


سال 1402سال 1402