پنج شنبه 6 مهر سال 1402 Thu, 28 Sep 2023 14:43:09 GMT
کد خبر : 78366       تاریخ : 1401/08/25 11:09:47
«مصلح» رئیس هیئت امنای ستاد بازسازی عتبات عالیات دشتستان شد

«مصلح» رئیس هیئت امنای ستاد بازسازی عتبات عالیات دشتستان شد

حجت الاسلام مصلح به عنوان رئیس هیئت امنای ستاد بازسازی عتبات عالیات دشتستان انتخاب شد.

به گزارش مبشرین، جلسه هماهنگی هیئت امناء و شورای مرکزی ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات شهرستان امروز با حضور حجت الاسلام مصلح امام جمعه دشتستان، مطاف رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان و دیگر اعضای ستاد شهرستان برگزار شد.

امام جمعه دشتستان در این جلسه با تقدیر از تلاش های اعضای تاد بازسازی عتبات عالیات استان بوشهر گفت: خدمت به دستگاه اهل البیت(ع) باعث نورانی شدن وجود انسان می شود.

حجت الاسلام حسن مصلح در این نشست با بیان اینکه هیچ ارزشی در زندگی انسانها به اندازه خدمت به دستگاه اهل البیت (ع) نیست، گفت: وجود ما انسانها زمانی ارزشمند، نورانی، موثر و در تاریخ باقی می ماند که بتواند به دستگاه با عظمت اهل البیت (ع) خدمت کند.

وی در ادامه افزود: اگر کسی به کشتی نجات امام حسین(ع) سوار شود قطعاً اهل نجات و رستگاری است.

حجت الاسلام مصلح با بیان اینکه کار و تلاش در دستگاه امام حسین(ع) خستگی و بی حالی ندارد چون یک معامله پرسود معنوی است اظهار داشت: آن امام همام از جایگاه والایی برخوردار بوده و کسی نمی‌تواند عشق و اراده انسان به حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) را نادیده بگیرد.

در پایان این نشست حکم مسئولیت حجت الاسلام مصلح به عنوان رئیس هیئت امنای ستاد بازسازی عتبات عالیات دشتستان که توسط نماینده ولی فقیه در استان بوشهر صادر شده بود به وی اعطا شد و همچنین احکام سایر اعضای هیئت امنا اعطا و از همکاران فعال ستاد تقدیر به عمل آمد.

 


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=78366

نظـــرات شمـــا


سال 1402سال 1402