یکشنبه 31 تیر سال 1403 Sun, 21 Jul 2024 09:37:14 GMT
کد خبر : 68390       تاریخ : 1400/01/29 22:17
مشاوران اتحادیه کشوری موسسات قرآن و عترت منصوب شدند
با حکم محمد انجم شعاع؛

مشاوران اتحادیه کشوری موسسات قرآن و عترت منصوب شدند

با حکم محمد انجم شعاع مدیر عامل اتحادیه کشوری موسسات و تشکل های قرآن و عترت سه مشاور در عرصه های امور حقوقی، امور مجلس و امور پژوهشی منصوب شدند.

به گزارش مبشرین؛ با حکم محمد انجم شعاع مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت کشور، آقایان حمید مدرسی به سمت مشاور مدیرعامل در امور پژوهشی و مطالعاتی، رسول فلاح زرگران به سمت معاونت امور حقوقی و معاضدت قضائی و حمیدرضا قناعت طلب مشاور مدیرعامل در امور مجلس منصوب شدند.

شایان ذکراست حمید مدرسی، مشاور مدیرعامل اتحادیه در امور پژوهشی و مطالعاتی، متولد سال ۱۳۶۳، دارای مدرک دکتری الهیات و معارف اسلامی (علوم قرآن و حدیث) از دانشگاه تهران بوده و تألیف مقالات «نظام توحید افعالی از دیدگاه آیات و روایات»، «بازکاوی علل اختلاف حدیث»، «مقایسه توحید کتاب و سنت با وحدت شخصیه وجود» پژوهش در دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملی را در سابقه فعالیت‌های خود دارد.

همچنین دکتر فلاح زرگران، کارشناس و پیشکسوت باسابقه قرآنی، استاد دانشگاه و حقوقدان و عضو ارشد کمیته عالی مسابقات قرآن جمهوری اسلامی ایران، با حکم مدیرعامل به عنوان معاونت امور حقوقی و معاضدت قضائی اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت منصوب شد.

محمدرضا قنبرطلب، مشاور مدیرعامل در امور مجلس، نیز متولد ۱۳۷۰، دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی است و سابقه مشاور رئیس و عضو شورای راهبردی شورای عالی استان‌ها، معین فراکسیون محرومیت زدایی مجلس شورای اسلامی شهرستان‌های استان تهران و مدیرعاملی مؤسسه مبشران نور را در کارنامه خود دارد.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=68390

نظـــرات شمـــا


سال 1402سال 1402