دوشنبه 31 شهریور سال 1399 Mon, 21 Sep 2020 22:17:09 GMT
کد خبر : 54134       تاریخ : 1399/05/13 12:12
 مرضیه وحید دستجردی مشاور حوزه سلامت سازمان تبلیغات اسلامی شد

مرضیه وحید دستجردی مشاور حوزه سلامت سازمان تبلیغات اسلامی شد

طی حکمی از سوی حجت‌الاسلام محمد قمی، مرضیه وحید دستجردی « مشاور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در حوزه بهداشت، سلامت و درمان» شد.

به گزارش مبشرین، طی حکمی از سوی حجت‌الاسلام محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی؛ مرضیه وحید دستجردی «مشاور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در حوزه بهداشت، سلامت و درمان» شد.

متن حکم به این شرح است؛

سرکار خانم دکتر مرضیه وحید دستجردی (دامت توفیقاتها)

نظر به اهمیت توجه به همه مباحث مرتبط با حوزه سلامت در امور متنوع تبلیغی سازمان تبلیغات اسلامی، به‌ویژه در عملیات‌های مختلفی چون محرم، اربعین حسینی، ماه مبارک رمضان، خدمات وسیع جهادی طلاب و مبلغین به مردم آسیب‌دیده و دردمند در شرایط غیرمترقبه کشور همچون سیل، زلزله و همه‌گیری ویروس منحوس کرونا و امر مواسات و کمک مؤمنانه مرتبط با آن و.. .، سرکار عالی را به سبب تجربه گرانقدر تخصصی و مدیریتی در این حوزه، نیز تعهد و روحیه انقلابی‌تان، به‌عنوان «مشاور رئیس سازمان در حوزه بهداشت، سلامت و درمان» منصوب می‌نمایم.

امید آنکه با توکل به پروردگار علیم حکیم، و توسل به آستان مقدس حضرت ولی عصر (ارواحنا فداه)، در سربازی مؤثر برای امتثال منویات نائب عزیز آن امام همام و خدمت خالصانه به مردم شریف ایران اسلامی موفق باشید؛ ان شاءاللّه.

محمد قمی


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=54134

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین