دوشنبه 13 مرداد سال 1399 Mon, 03 Aug 2020 19:42:42 GMT
کد خبر : 53305       تاریخ : 1399/04/12 11
اعزام کاروان زیر سایه خورشید به جزیره فارسی

اعزام کاروان زیر سایه خورشید به جزیره فارسی

دبیر ستاد زیر سایه خورشید استان بوشهر از اعزام کاروان زیر سایه خورشید به جزیره فارسی خبر داد و گفت: برنامه های این کاروان با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در حال انجام است.

به گزارش مبشرین، اکبر قائدی، دبیر ستاد زیر سایه خورشید استان بوشهر صبح امروز در نشستd با معاون استان بوشهر، گفت: خادمی امام رضا(ع) به لباس خادمی نیست شما هم که خادم کشور امام رضا(ع) هستید و چرخ این کشور را می گردانید خادم امام رضا(ع) هستید.

وی با اشاره به اینکه برنامه های چند نفره توسط خدام رضوی از صبح تا ساعت یک بامداد روز بعد به دور از خانواده به عشق امام رضا(ع) اجرا می شود از خادمان کاروان زیر سایه خورشید تقدیر کرد و گفت: برنامه ها با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در حال انجام است.

قائدی تصریح کرد: بعضی برنامه ها ویژه هم استانی های اهل سنت بود که باعث خوشحال شدن آنها از دیدار با خدام بود که احترام ویژه ای هم به خدام کردند.

دبیر ستاد زیر سایه خورشید استان بوشهر، به جشن «با اجازه امام رضا... بله»، تجلیل از مادران و پدران دهه ۶۰ و ۷۰ که سه یا بیشتر از سه فرزند دارند، جشن های خانگی شامل پخت کیک تزیین منزل مولودخوانی برای میلاد امام رضا(ع) اشاره کرد و افزود: به همت خیرین توانسته ایم ۲۰۰ قاب تخته فرش متبرک حرم مطهر به این خانواده ها هدیه دهیم.

وی، برنامه های دیگر دهه کرامت را مشاوره حقوقی رایگان به کلیه مردم استان، اجرای نمایشگاه آثار اسلامی در بستر فضای مجازی، تجلیل از خانواده شهدا و حضور در پادگان های نظامی عنوان کرد و اظهار داشت: امروز این تیم به جزیره فارسی اعزام می شود و این جزیره با پرچم امام رضا(ع) متبرک خواهد شد.

گفتنی است، در پایان این دیدار نمک و نبات تبرکی بین تمامی پرسنل استانداری توسط خدام رضوی توزیع شد./حوزه


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=53305

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین