دوشنبه 16 تیر سال 1399 Mon, 06 Jul 2020 13:59:52 GMT
کد خبر : 44684       تاریخ : 1397/09/28 08:37
 تجدید بیعت ۱۵ هزار نفری دلیران تنگستان با مقام معظم رهبری
در آستانه چهلمین فجر انقلاب:

تجدید بیعت ۱۵ هزار نفری دلیران تنگستان با مقام معظم رهبری

امام جمعه دلوار گفت: ۱۵ هزار نفر از مردم خطه دلاور پرور تنگستان به مناسبت (۱۳ دی) سالروز سفر مقام معظم رهبری به بندر دلوار با آیت الله صفایی بوشهری، امام جمعه بوشهر در محل مصلای جمعه مرکز استان دیدار و تجدید بیعت می کنند.

ه گزارش مبشرین به نقل از شبستان، دومین نشست برنامه ریزی ستاد بزرگداشت حماسه 9دی، عصر دیروز(27 آذر) به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باحضور نمایندگان ادارات و دستگاه های فرهنگی در محل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر برگزار شد.

 

اعزام کاروان «بصیرت و برکت» به مناطق محروم 7 روستا

حجت الاسلام علی زاهددوست، مدیرعامل بنیاد فرهنگی قرارگاه خاتم الاوصیاء و امام جمعه بندر دلوار شهرستان تنگستان در این جلسه از برگزاری دوره های بصیرت افزایی در هفته «بصیرت و برکت» با محوریت مبلغین دینی در این بندر خبر داد و اظهار کرد: کاروان «بصیرت و برکت» به منظور دیدار با خانواده شهدا، سایر چهره های انقلابی و سرکشی از خانواده های مستضعف مناطق محروم 7 روستا این بندر انجام خواهد شد.

 

تجدید بیعت 15 هزار نفری دلیران تنگستان با مقام معظم رهبری

حجت الاسلام زاهددوست در ادامه از تجدید میثاق و بیعت مردم حماسه پرور بندر دلوار و دلیران تنگستان با مقام معظم رهبری در شهر بوشهر خبرداد، افزود: 15 هزار نفر از مردم خطه دلاور پرور تنگستان به مناسبت (13 دی) سالروز سفر مقام معظم رهبری به بندر دلوار با آیت الله صفایی بوشهری، نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی در استان و امام جمعه بوشهر در محل مصلای جمعه مرکز استان دیدار و تجدید بیعت خواهند کرد.

 

مدیران خط مقدم برنامه ها و جلسات چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب باشند

امام جمعه بندر دلوار با تاکید بر اینکه مهمترين ظرفيت تشکل های مردمی و سازمان ها نيروي انساني و منابع انساني کار آمد است، عنوان کرد: در جلسات چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی می بایست مدیران ادارات و دستگاه های فرهنگی خط مقدم تصمیم گیری ها و در صف اول اجرای برنامه ها در این حماسه جاودان باشند.

 

وی اسلام متكي بر ولايت را پاسخگوي همه نيازهاي فردي و اجتماعي بشر عنوان کرد و افزود: قرآن مهم‏ترين هديه خداوند به بشريت است و همان طور که صدور انقلاب از محكمات تفكر امام خميني(ره) بود.

 

مدیرعامل بنیاد فرهنگی قرارگاه خاتم الاوصیاء استان بوشهر بیان کرد: انقلاب اسلامي پايدار ترين انقلاب بعد از انقلاب حسيني است و این انقلاب مردم پایه و روحانی مدار و ولایتمدار ظرفيت عظيمي براي انجام كارهاي فرهنگي دارد و موفقيت‌هاي پي در پي مرهون خودباوري مردم و دولت مردمي در زیر سایه مقام معظم رهبری است.

 

طرح پیوند 40 چراغ در مساجد محوری اجرایی می شود

مهدی رومزی، دبیر کمیته مساجد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و مسئول روابط عمومی دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر اعلام کرد: طرح «چهل مسجد - چهل چراغ» از تاریخ (9 دی) لغایت (22 بهمن) سالجاری با هدف اجرای طرح 40 پیوند و با امضای میثاق نامه کانون های فرهنگی و هنری مساجد با مشارکت خبرگزاری شبستان و با همکاری سازمان ها و ادارات کل استان بوشهر اجرایی می شود.

 

نصرالله شفیعی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر در پایان این نشست تاکید کرد: ادارات و دستگاه های فرهنگی برنامه های خود را که قابلیت اجرایی شدن را دارد به دبیرخانه این شورا جهت انعکاس ارسال کنند.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=44684

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین