اخبار نماز
یکشنبه 31 تیر سال 1403 Sun, 21 Jul 2024 08:54:50 GMT
اخبار نماز

مسجد مبنای برگزاری جشنواره‌ها و مسابقات قرآنی می‌شود

وزیر ارشاد گفت: رویکردمان این است که مسجد مبنای برگزاری جشنواره‌های مختلف و مسابقات قرآنی شود، به طوری که مساجد مملو از نوجوانان و جوانان شوند. اگر بخواهیم مقابل امواج سهمگین که کیان خانواده را مورد هدف قرار داده بایستیم باید به مسجد پناه ب
1402/05/20

نگاهی به جنوبی‌ترین مسجد اروپا

مسجد ابراهیم الابراهیم که با نام مسجد ملک فهد بن عبدالعزیز آل سعود یا مسجد خادم الحرمین نیز شناخته می‌شود، جنوبی‌ترین مسجد اروپا و یکی از بزرگترین مساجد در یک کشور غیر اسلامی به حساب می‌آید.
1402/04/26

ابتلای برخی مساجد به سکولاریسم

امام جمعه موقت تهران، با اشاره به اینکه در برخی مساجد به سکولاریسم مبتلا شده‌ایم، گفت: مسجد تقلیل‌یافته که کارکردهای آن تقلیل پیدا کرده دیگر مسجد نیست و در حد نمازخانه کار خود را انجام می‌دهد.
1402/04/26

تبدیل مساجد به پایگاه‌ قرآنی نیاز به آموزش همه‌جانبه دارد

داور مسابقات قرآن با یادآوری منویات رهبر معظم انقلاب در خصوص تبدیل مساجد به پایگاه‌های قرآنی گفت: باید تمام تلاش خود را کنیم تا هر مسجد به یک پایگاه آموزش قرآن تبدیل شود و آموزش‌ها نیز در این زمینه باید همه‌جانبه باشد.
1401/07/14

ابلاغ منشور مدیران ستاد اقامه نماز کشور

حجت الاسلام والمسلمین استاد قرائتی ، منشور مدیران و دبیران ستاد در استانها و شهرستانها و شورای اقامه نماز دستگاه های اجرایی کشور را عنوان کرد و خواستار اقدام در جهت تحقق مفاد این منشور شد.
1401/06/22

بایسته‌های تحقق شعار «هر مسجد، یک پایگاه قرآنی»

تبدیل مسجد به پایگاه قرآنی الزاماتی دارد که رعایت آن‌ها می‌تواند ما را به هدف و شعار «هر مسجد یک پایگاه قرآنی» نزدیک کند. اگر جلسات قرآن با مساجد سراسر کشور به هم پیوند بخورند، قطعاً شبکه بزرگی از فعالیت‌های قرآنی شکل می‌گیرد که می‌تواند زم
1401/06/03

تأکید آیت الله العظمی نوری همدانی بر احیای مساجد

مسجد در اسلام موقعیت مهمی دارد، از زمان پیغمبر معظم اسلام (صلی اللَّه علیه و آله) مسجد یک مرکز اجتماعی بوده است، رزمندگان برای اعزام به جبهه و میدان جهاد از مسجد می‌رفتند و در برگشت به مسجد می‌آمدند.
1401/05/30

رسیدگی به نماز مهم‌تر است یا اختلاس و بی‌حجابی؟

بنده به یکی از زندان‌های کشور رفتم و به آن‌ها گفتم طبق آماری که گرفته شده، ۹۰ درصد از مجرمان تهران و مشهد در یک سالی که آمار گرفته بودند، اعلام کردند که یا ما نماز نخواندیم و یا آن روزی که جرم را انجام دادیم نماز نخواندیم. آیا این آمار درس
1401/03/24
ارشیو

اخبار استان

اخبـار ایران و جهان

عناوین بیشتر
سال 1402سال 1402