پاکبانان حسینی شهر چغادک تجلیل شدند+ تصاویر
مدیر کانون عمومی خدمت رضوی سربازان امام رضا(ع) شهر چغادک گفت: در آیینی با حضور امام جمعه، بخشدار، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر چغادک از پاکبانان و نیروهای خدمات شهری شهرداری چغادک به پاس تلاش دو چندانشان در ماه های محرم و صفر بویژه تاسوعا و عاشورای حسینی تجلیل شد.
كدخبر: 78443
1402/06/21

به گزارش مبشرین به نقل از آستان نیوز از بوشهر، جلیل علیزاده در این آئین ضمن ارج نهادن بر زحمات این قشر زحمتکش اظهارداشت: شهرداری چغادک تعداد ۷۰ پاکبان و نیروی خدمات شهری دارد که همواره در حال تمیز کردن شهر محل زندگی ما هستند و در ماه های محرم و صفر بدلیل برگزاری برنامه های سوگواری و برپایی موکب های متعدد زحمات این قشر بیشتر می شود.

وی اضافه کرد: می توان با الگو قرار دادن این قشر آموزهایی چون ایثار، وظیفه شناسی و خدمت بی ریا در مسیر اهل بیت علیهم السلام را فراگرفت.

pakban choghadak 1


مسئول کانون عمومی سربازان امام رضا(ع) شهر چغادک در ادامه ابراز داشت: یقینا خدمتگزاری در این راه توفیقی الهی محسوب می شود و پاکبانان به خاطر ارادت خاص به سیدالشهدا با تلاش و زحمات شبانه روزی در راه خدمتگزاری به عزاداران حسینی خم به ابرو نمی آوردند.

pakban choghadak 1

علیزاده در ادامه بیان داشت: به پاس همین زحمات طی مراسمی از تلاش ها و زحمات ستودنی پاکبانان و نیروهای خدمات شهری شهرداری چغادک که به صورت شبانه روزی در جهت نظافت معابر و جمع‌آوری ظروف پلاستیکی و پسماندها در ماه محرم و صفر مشغول به خدمت بودند، تقدیر و تشکر بعمل آمد.

 

منبع: