پخش مسابقه قرآنی «ترنم وحی» از شبکه امید و سیمای مرکز بوشهر
دومین دوره مسابقات قرآنی «ترنم وحی» استان بوشهر از شبکه امید و سیمای استانی بوشهر در ماه مبارک رمضان پخش می شود.
كدخبر: 74195
1401/01/20

به گزارش مبشرین، جواد احمدی منفرد، امروز در نشست ستاد عملیات رمضان اداره کل تبلیغات اسلامی استان از پخش دومین دوره مسابقات قرآنی «ترنم وحی» استان بوشهر از شبکه ملی امید و سیمای استانی بوشهر در ماه مبارک رمضان خبر داد گفت: دومین دوره مسابقات قرآنی «ترنم وحی» ویژه قرآن آموزان مؤسسات و خانه‌های قرآن و عترت استان بوشهر برای دومین سال متوالی تهیه و تولید شده و در ماه مبارک رمضان از شبکه‌های ملی امید و شبکه استانی صدا و سیمای استان بوشهر پخش می‌شود.

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان بوشهر ادامه داد: برای دومین سال پیاپی در استان بوشهر که طلایه‌دار نخستین پایتخت قرآنی کشور در سال ۱۴۰۰ بوده است این ویژه برنامه با همکاری و تلاش و برنامه‌ریزی شبانه روزی دست اندرکاران برنامه اعم از عوامل صدا و سیمای استان و کارشناسان اداره امور قرآنی استان و مشارکت حداکثری مراکز قرآنی استان بوشهر طراحی و اجرا شد.

احمدی منفرد افزود: روز یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ که مصادف با اولین روز ماه مبارک رمضان بود، شاهد برگزاری مسابقه قرآنی بین خانه قرآن قرآن شهداء نیروگاه اتمی بوشهر و موسسه قرآن و عترت سراج پهلوانکشی بودیم.

گفتنی است، مسابقات قرآنی همه روزه در ماه مبارک رمضان از شبکه امید از ساعت ۱۴:۰۰ همراه با مسابقه پیامکی برای بینندگان، و رأس ساعت ۲۱:۱۵ نیز از شبکه استانی صدا و سیمای استان بوشهر پخش خواهد شد.

 

منبع: