چهارشنبه 15 آذر سال 1402 Wed, 06 Dec 2023 02:06:12 GMT
کد خبر : 78365       تاریخ : 1401/08/27 11:07:31
دورهمی دیجیتالی های بوشهر با طعم استکبارستیزی / دهه هشتادی‌ها پاسخ فراخوان منافقان را دادند + عکس

دورهمی دیجیتالی های بوشهر با طعم استکبارستیزی / دهه هشتادی‌ها پاسخ فراخوان منافقان را دادند + عکس

همزمان با فراخوانی رسانه‌های معاند و ضد نظام برای برگزاری و تشویق جوانان و نوجوانان به تجمع و اغتشاش در بوشهر و سایر نقاط کشور، جوانان و نوجوانان دهه هشتادی و هفتادی بوشهر با برنامه متفاوتی به دشمن و این فراخوان‌ها جواب «نه» دادند.

به گزارش مبشرین، همزمان با فراخوانی رسانه‌های معاند و ضد نظام برای برگزاری و تشویق جوانان و نوجوانان به تجمع و اغتشاش در بوشهر و سایر نقاط کشور، جوانان و نوجوانان دهه هشتادی و هفتادی بوشهر با برنامه متفاوتی به دشمن و این فراخوان‌ها جواب «نه» دادند.

فراخوان‌های دشمن برای اغتشاشات که روزهای ۲۴ تا ۲۶ آبان بود، جوانان و نوجوانان بوشهری در این تاریخ در رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال در استان بوشهر شرکت و با طراحی محتواهای مختلف به دشمن گفته‌اند که ما بیداریم و فریب شما را نمی‌خوریم.

این رویداد که در تاریخ ۲۵ آبان آغاز شده و تا امروز ۲۷ آبان ادامه داشت، در حسینیه ثارالله شهر بوشهر برگزار شد که مخاطبان و افراد شرکت کننده در این رویداد بیشتر جوانان دهه هشتادی و هفتادی هستند.

طراحی پویانمایی یک دهه هشتادی با موضوع «بوشهر پایتخت مقاومت»

جواد هژبری یکی از جوانان شرکت کننده در این رویداد که طراحی پویانمایی با موضوع «بوشهر پایتخت مقاومت است»، را انتخاب کرده به خبرنگار ما گفت: با توجه به وضعیت فعلی فضای مجازی و تبلیغات دروغین دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی، بنده با این هدف شرکت کرده ام تا به دشمنان بگویم امروز ما جوانان دهه هشتادی بوشهر بیداریم و اجازه نمی‌دهیم شما به اهداف شوم خود علیه این نظام مقدس برسید.

دورهمی دیجیتالی های بوشهر با طعم استکبارستیزی / دهه هشتادی‌ها پاسخ فراخوان منافقان را دادند + عکس

سعید یکتاش از دیگر جوانانی است که در این رویداد ملی حضور داشته و موضوع طراحی پوستر شهید را انتخاب کرده است، هدف خود از انتخاب این موضوع را بیان جایگاه و مقام والای شهدا عنوان می کند.

پاسخ دهه هشتادی به پنهان کاری اقتدار ایران در رسانه های منافق

ابوالفضل امیری دیگر جوان بوشهری حاضر در این رویداد ملی به خبرنگار ما گفت: موضوعی که انتخاب کردم اقتدار ایران است و می‌خواهم اقتدار و پیشرفت های ایران اسلامی که امروزه دشمنان با اغتشاشات سعی در پنهان کردن آن‌ها دارند را بیان کنم.

وی افزود: ایران اسلامی در همه حوزه‌ها پیشرفت کرده و اقتدار بسیار خوبی دارد اما رسانه های ضد نظام سعی دارند که این پیشرفت‌ها و اقتدار را کتمان و بین مردم ناامیدی را ترویج کنند.

مهدیه مظفری دختر جوان بوشهری که با موضوعی متفاوت در این رویداد شرکت کرده به خبرنگار ما گفت: در حوزه طراحی پوستر با موضوع «آمریکا رو به افول است» شرکت کردم، و می‌خواهم سقوط حتمی آمریکا که کم کم در حال فرا رسیدن است را با یک پوستر به نمایش بگذارم.

دورهمی دیجیتالی های بوشهر با طعم استکبارستیزی / دهه هشتادی‌ها پاسخ فراخوان منافقان را دادند + عکس

احسان پیمان نیز یکی دیگر از جوانان بوشهری در حوزه بازی سازی با موضوع اقتدار ایران شرکت کرده است، گفت: یکسری علوم در داخل کشور وجود دارد و برخی علوم در خارج از کشور هستند که ما باید این علوم را از خارج کشور با وجود چالش‌های فراوان به داخل کشور بیاوریم و در جهت پیشرفت کشور استفاده نماییم که قصد داریم این موضوع را به شکل یک بازی برای مخاطب بیان کنیم.

انتخاب موضوع استکبارستیزی «زنان لرده»

امیرحسین‌ کوثری دیگر جوان بوشهری که در حوزه موشن گرافی با موضوع «زنان لرده» در این رویداد شرکت کرده است به خبرنگار ما گفت: هدف از طراحی این موشن گرافی بیان شخصیت‌ها و اسطوره‌های استان بوشهر و به ویژه تاریخ زنان لرده است که احساس می‌کنم ما کمتر این افتخارات به جوانان و نوجوانان نسل‌ فعلی معرفی کردیم.

دورهمی دیجیتالی های بوشهر با طعم استکبارستیزی / دهه هشتادی‌ها پاسخ فراخوان منافقان را دادند + عکس

شانتاژهای منافقان ناکام ماند

در حالی که رسانه‌های معاند تبلیغات دروغی علیه نظام جمهوری اسلامی به راه انداخته اند و با تهییج جوانان و نوجوانان سعی دارند تا آنها را علیه کشور خود به کف خیابان بکشانند اما دهه هشتادی ها بوشهر نشان دادند که تحت تاثیر این جوسازی ها نه تنها قرار نمی گیرند، بلکه با هنرمندی و هنرنمایی خود پاسخ در خور شأنی را به بدخواهان نظام دادند.

آنها با همفکری و استفاده از استعدادها و توانایی‌های یکدیگر به طراحی و ایجاد محتواهای مختلف، اقتدار و حقیقت ایران اسلامی را به تصویر کشیدند. حضور این جوانان در کنار یکدیگر دروغ‌ها و حقیقت رسانه های معاند را نمایان تر می‌کند و نشان داد که آنچه را که از انقلاب دهه هشتادی ها در کشور نمایش یاد می کنند صحت ندارد.

 


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=78365

نظـــرات شمـــا


سال 1402سال 1402