دوشنبه 31 شهریور سال 1399 Mon, 21 Sep 2020 23:59:55 GMT
کد خبر : 54146       تاریخ : 1399/05/13 12:42
جلسه مجازی شعر با موضوع «ولادت امام هادی(ع)» برگزار می‌شود
از سوی انجمن ادبی رضوی؛

جلسه مجازی شعر با موضوع «ولادت امام هادی(ع)» برگزار می‌شود

جلسه مجازی شعر با موضوع «عید قربان و ولادت امام هادی(ع)» از سوی انجمن ادبی رضوی مؤسسه آفرینش‌‌های هنری آستان قدس رضوی برگزار می‌‌شود.

به گزارش مبشرین به نقل از ایکنا، سیزدهمین جلسه از سری جلسات مجازی انجمن‌‌های شعر رضوی سراسر کشور به همت انجمن ادبی رضوی در قالب ارتباط با انجمن شعر رضوی بوشهر، امروز، ۱۳ مردادماه از ساعت ۱۸ به‌صورت پخش زنده(live)  در شبکه اجتماعی اینستاگرام برپا می‌شود.

این محفل ادبی مجازی با حضور محمدجواد غفورزاده(شفق) استاد جلسه و محمدکاظم کاظمی، مجری کارشناس همراه با ارتباط ویژه با مهدی رحیمی(زمستان) از قم و معرفی کتاب برگزار می‌‌شود.

عقیل نجار، دبیر انجمن شعر رضوی بوشهر، حجت‌الاسلام سیدحسین سیدی و محمد بقایی از دیگر میهمانان این جلسه شعر مجازی به مناسبت فرارسیدن سالروز ولادت امام هادی(ع) هستند.

دوستداران شعر آیینی از طریق صفحه اینستاگرام مؤسسه آفرینش‌‌های هنری آستان قدس رضوی به نشانی aqart.ir به‌صورت غیرحضوری می‌توانند این محفل شعرخوانی استادان و شاعران مطرح استان و کشور را تماشا کنند.

یادآور می‌شود، علاقه‌مندان می‌‌توانند برنامه‌‌های ادبی این مؤسسه را به ویژه در دوران رعایت فاصله‌‌گذاری اجتماعی از طریق صفحات آن در شبکه‌های مجازی مختلف از جمله اینستاگرام، پیام‌‌رسان بله و... به نشانی anjoman_adabi_razavi@ دنبال کنند.

ابراهیم سعیدی
 
 
 

  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=54146

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین