دوشنبه 13 مرداد سال 1399 Mon, 03 Aug 2020 18:52:03 GMT
کد خبر : 53359       تاریخ : 1399/04/15 20:58
جزئیات آزمون داوطلبان ورودی حوزه های علمیه به صورت مجازی
معاون آموزش حوزه های علمیه در گفت و گو با خبرگزاری حوزه تشریح کرد:

جزئیات آزمون داوطلبان ورودی حوزه های علمیه به صورت مجازی

معاون آموزش حوزه های علمیه جزئیاتی ازنحوه برگزاری آزمون داوطلبان ورودی حوزه های علمیه به صورت مجازی را تشریح کرد.

به گزارش مبشرین،  حجت الاسلام والمسلمین رستم نژاد امروز در گفت و گو با خبرگزاری حوزه ،  با تشریح جزئیاتی از برگزاری آزمون ورودی حوزه ­های علمیه سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ به صورت مجازی گفت:  هرچند اصل در مجامع علمی بر برگزاری آزمون‌های ورودی، به صورت حضوری است، لکن با توجه به شیوع روز افزون ویروس کرونا در اغلب مناطق کشور و لزوم حفظ سلامت یکایک افراد جامعه که امری غیر قابل انکار و مورد تأکید علما علی الخصوص مقام معظم رهبری(مدّظله ­العالی) و مراجع عظام تقلید(حفظهم­ الله) است، مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه جهت پرهیز از اجتماعات و تبعات منفی آن، آزمون ورودی سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ را با عنایت به شرح ذیل بصورت مجازی برگزار می نماید:

۱- کلیه افرادی که اقدام به ثبت نام اولیه نموده‌اند ( حداقل کد ملی و شماره همراه متقاضی در سامانه پذیرش وارد شده) می‌توانند در این آزمون شرکت نمایند و از امتیازات آن برخوردار گردند.

۲- داوطلبان محترمی که بدلیل عدم دسترسی به اینترنت و یا به هر دلیل دیگری، موفق به شرکت در آزمون نشوند می‌توانند از طریق کمیسیون پذیرش اقدام نمایند. بدیهی است در این کمیسیون شایستگی‌های لازم علمی و شخصیتی برای ورود به حوزه به عنوان یکی از شاخص‌های اصلی در نظر گرفته خواهد شد.

۳- متقاضیان محترمی که برخی از شرائط اولیه (معدل کلاسیک و سن) را نداشته باشند، نیز می­توانند از طریق کمیسیون پذیرش اقدام نمایند، شرائط پذیرش کمیسیونی در سایت پذیرش اطلاع رسانی می­شود.

یادآور می‌شود؛  افرادی که تاکنون موفق به ثبت نام نشده و یا ثبت­ نام­شان ناقص است می‌توانند از تاریخ  ۹۹/۴/۲۵ به سامانه پذیرش مراجعه و نسبت به ثبت نام و یا ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.

داوطلبان برای اطلاعات بیشتر می توانند به  سایت پذیرش حوزه‌های علمیه به آدرس https://paziresh.ismc.ir/ و یا کانال اطلاع رسانی پذیرش در پیام رسان ایتا به آدرس https://eitaa.com/pazireshhowzeh

مراجعه نمایند.


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=53359

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین