دوشنبه 16 تیر سال 1399 Mon, 06 Jul 2020 13:24:28 GMT
کد خبر : 44626       تاریخ : 1397/09/26 11:50:15
 ترویج فرهنگ ازدواج آسان
در جلسه مشترک نهادهای حوزوی استان بوشهر تاکید شد؛

ترویج فرهنگ ازدواج آسان

جلسه همکاری مشترک نهادهای حوزوی در استان بوشهر ظهر امروز به میزبانی مرکز خدمات حوزه علمیه استان برگزار شد.

به گزارش مبشرین به نقل از حوزه، جلسه همکاری مشترک نهادهای حوزه در استان بوشهرT ظهر امروز به میزبانی مرکز خدمات حوزه علمیه استان بوشهر برگزار شد.

فاطمه یوسفیT مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر در این جلسه یکی از برنامه های حوزه خواهران استان را جشن ازدواج آسان عنوان کرد و ابراز داشت: بحث ازدواج آسان را سال گذشته شروع کردیم و با توجه به اینکه این برنامه اسفندماه برگزار می شود می توان از فرصت باقیمانده و با همکاری نهادهای حوزوی جهت برگزاری بهتر و با کیفیت تر این برنامه برنامه ریزی کرد.

حجت الاسلام احمد احمدی، مسئول مرکز خدمات حوزه علمیه استان بوشهر نیز همایش پیوند آسمانی را یکی از برنامه های این مرکز دانست و افزود: این برنامه در مرکز خدمات جنبه مشاوره ای دارد و در آن از دو کارشناس زن و مرد در حوزه روان شناسی دعوت به عمل می آید تا برای زوجین پیرامون مسائل خانواده توضیحاتی را ارائه دهد.

وی با استقبال از پیشنهاد حوزه علمیه خواهران برای برگزاری مشترک این برنامه، ابراز داشت: سعی می کنیم توانمان را برای برگزاری این برنامه تجمیع کنیم تا برنامه با کیفیت بیشتری برگزار شود.

مدیر حوزه علمیه استان بوشهر نیز در این نشست با بیان اینکه تشکیل شورای نهادهای حوزوی در استان باعث افزایش کیفیت برنامه های حوزوی شده است، گفت: امیدواریم امسال نیز این برنامه با کیفیت بهتری برگزار و این روند تداوم داشته باشد.

حجت الاسلام رضا خدری، آمادگی حوزه علمیه استان را برای برگزاری جشن پیوند آسمانی با مشارکت نهادهای حوزوی اعلام کرد.

حجت الاسلام حامد بردستانی، معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه استان بوشهر نیز با اشاره به برخی مشکلات طلاب مدارس در امر خدمات، خواستار ارائه راه حلی از سوی مرکز خدمات استان جهت حل این مشکلات شد.

 معاون تهذیب حوزه علمیه استان نیز در این جلسه بر لزوم تدوین تقویم زمان بندی برگزاری برنامه های مشترک نهادهای حوزوی تاکید کرد و ابراز داشت: این کار باعث می شود تا بسیاری از موازی کارها در حوزه های علمیه حذف و برنامه ها با کیفیت بیشتری برگزار شود.

حجت الاسلام آذرشب همچنین خواستار همکاری مرکز خدمات حوزه های علمیه جهت برگزاری دوره های مشاوره و پشتیبانی از این برنامه شد.

 


  منبع: مبشرین|پایگاه خبر قرآنی و معارف اسلامی
       لینک مستقیم   :   http://mobasherin.ir/shownews.aspx?id=44626

نظـــرات شمـــا


نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین