اخبـار کشور
پنج شنبه 22 آذر سال 1397 Thu, 13 Dec 2018 17:08:02 GMT
اخبـار کشور

از تنهایی حوزه در اسلامی‌سازی علوم تا ادامه واکنش‌ها به نفی فقه نظامات

در هفته‌ای که گذشت شاهد برگزاری رویدادها و نشست‌های علمی مختلفی در حوزه علمیه و دانشگاه بودیم، اما شاید مهم‌ترین آن‌ها مربوط به نشست خبری معاون پژوهش حوزه علمیه و گله‌مندی از تنهایی حوزه در اسلامی‌سازی علوم و همچنین تداوم واکنش‌ها به نفی فق
1397/09/22
حمایت از قاریان و حافظان جوان/ پیشکسوت قرآنی کشور بیان کرد:

تأکید بر قرآن‌دانی نسل جدید به جای قرآن‌خوانی

بهروز یاریگل با تأکید بر اینکه قرآن‌آموزی را نباید به بخش ظاهری آن یعنی قرائت، صوت و لحن، تجوید و مسابقات محدود کنیم، گفت: یکی دیگر از بخش‌هایی که نباید مغفول واقع شود، جریان قرآن‌دانی و نه قرآن‌خوانی است؛ چنانکه افرادی در پیروزی انقلاب دخی
1397/09/22

برای اولین بار جنایات غرب در دفاع مقدس علیه ایران شفاف‌سازی می‌شود

رئیس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس از برگزاری اولین همایش ملی مطالبات حقوقی و روابط بین‌الملل در دفاع مقدس خبر داد و گفت که برای اولین بار جنایات کشورهای غربی در دفاع مقدس علیه ایران شفاف‌سازی می‌شود.
1397/09/22

سفارش های اسلام برای تربیت جنسی کودک

اسلام توصیه اکیدی دارد که هنگامی که فرزند به سن بلوغ و پس از آن رسید، به تدریج زمینه ازدواج وی از سوی والدین فراهم گردد تا پاسخ مناسبی به غریزه جنسی تشدید یافته او داده شود.
1397/09/21

پیشنهادهای دو بانوی افغانی و عراقی به بانوان قرآن‌پژوه

بانوی برگزیده بخش بین‌الملل پانزدهمین همایش بانوان قرآن‌پژوه ضمن ارائه پیشنهادهایی به منظور برگزاری هرچه بهتر این همایش، گفت: بی‌توجهی در به‌کارگیری تنوع مباحث دینی در امر آموزش به جوانان و نوجوانان و حتی کودکان منجر به افزایش دین‌گریزی جوا
1397/09/21
گفت‌وگو با معاون فرهنگی امور مساجد؛

بخش نخست توقع حداقلی سیاست‌گذاران از مسجد/ با آب و برق مجانی، مساجد دیگر چه خرجی دارند؟

معاون فرهنگی مرکز رسیدگی به امور مساجد می‌گوید: سیاست‌گذاران، چه وظیفه‌ای بر عهده مسجد می‌گذارند و چه مطالبه‌ای از آن دارند؟ ما در جمهوری اسلامی چند خط قانون در مورد مسجد داریم، اما باید بپرسیم چقدر به ساماندهی مسجد فکر کرده‌ایم؟
1397/09/21
نماینده ولی فقیه در امورحج و زیارت:

وضعیت اعزام‌های عتبات راضی‌کننده نیست

نماینده ولی فقیه در امورحج و زیارت با بیان اینکه وضعیت اعزام‌های عتبات راضی‌کننده نیست، گفت: زائران ایرانی باید با عزت به این سفر بروند و از رفاه و آسایش لازم برخوردار باشند.
1397/09/21
آیت الله اراکی:

ایمان اساس شکل‌گیری هویت اسلامی است

دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: جامعه‌ای که بخواهد مؤمن باشد باید به اصول و خط مشی‌خود ایمان داشته باشد. ایمان اساس شکل‌گیری هویت اسلامی است.
1397/09/21
ارشیو

اخبار استان

اخبـار ایران و جهان

عناوین بیشتر
نورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلیننورالثقلین